MariDent

KONSULTACJA

KONSULTACJA Z ZAKRESU MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Konsultacje w dziedzinie medycyny estetycznej stają się coraz popularniejsze z kilku powodów. W erze mediów społecznościowych, kiedy to nasz wizerunek jest nieustannie eksponowany, naturalne jest pragnienie prezentowania się w najlepszy możliwy sposób. Dodatkowo, medycyna estetyczna oferuje rozwiązania dla problemów, które były wcześniej traktowane jako nieuniknione oznaki starzenia.

Medycyna estetyczna to gałąź medycyny skoncentrowana na poprawie wyglądu zewnętrznego i samopoczucia pacjentów. Zaawansowane technologie i szeroki wachlarz dostępnych zabiegów sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie.

W trakcie konsultacji z zakresu medycyny estetycznej doradzamy między innymi na temat:

  • usuwania zmarszczek,
  • regeneracji skóry,
  • liftingu twarzy,
  • zamykania naczyń,
  • usuwania przebarwień,
  • leczenia utraty włosów,
  • leczenia nadpotliwości,
  • usuwania nadmiernie nagromadzonej tkanki tłuszczowej.

Wszystkie konsultacje w naszej klinice są przeprowadzane przez zespół doświadczonych lekarzy dysponujących wieloletnim doświadczenie z zakresu medycyny estetycznej. Przede wszystkim poprzez wywiadu poprzedzający wizytę oraz ocenę stanu zdrowia lekarz jest w stanie przedstawić Państwu indywidualny plan zabiegowy. 

EFEKT ZABIEGU

Pierwsza wizyta w klinice estetycznej to ważny krok w drodze do poprawy swojego wyglądu i samopoczucia. Kluczem do sukcesu jest dobrze przemyślana decyzja, otwarta komunikacja z lekarzem oraz świadome podejście do wszystkich aspektów zabiegu. Oczywiście, warto także pamiętać, że medycyna estetyczna to nie wszystko. O prawdziwe piękno dba się przede wszystkim od środka, prowadząc zdrowy tryb życia. A gdy sumiennie dbasz o swoje zdrowie to medycyna estetyczna może bardzo skutecznie wspomóc i przyspieszyć Twoje starania o lepszy wygląd i samopoczucie.

EFEKT ZABIEGU

Konsultacja przed zabiegiem to profesjonalna ocena kondycji Twojej skóry oraz jej potrzeb. Zanim zapiszesz się na popularny w mediach czy wśród celebrytów zabieg, sprawdź czy aby na pewno będzie to dobre dla Twojej skóry czy ciała. Może się okazać, że zabieg ten nie przyniesie w Twoim przypadku spodziewanych efektów. Konsultacja z ekspertem eliminuje to ryzyko i jest gwarancją, że zaproponowana terapia spełni Twoje oczekiwania.

Zapraszamy na spotkanie z doświadczonym lekarzem, który przedstawi najlepsze dla Ciebie propozycje zabiegów i dobierze indywidualny plan terapeutyczny.

Godziny otwarcia:

Pon. – Pt. : 8:30 – 20:00
Sob. – Niedz. : Zamknięte

Adres:

Sielanka 18, 42-680 Tarnowskie Góry

Tel:

501-135-060