MariDent

Medycyna estetyczna Tarnowskie Góry

Medycyna Estetyczna w MARIDENT!
W odpowiedzi na potrzeby najbardziej wymagających klientów, w 2022 roku powstała Klinika Medycyny Estetycznej MARIDENT, która nieustannie wychodzi naprzeciw tym z Państwa, którzy poszukują najlepszej oferty zabiegowej oraz dostępu do profesjonalnych zabiegów na światowym poziomie.
Poznaj Nasze USŁUGI!
Wykonujemy zabiegi estetyczne m.in. w zakresie regeneracji i odmłodzenia skóry, redukcji zmarszczek, czy modelowania innych niedoskonałości. Korzystając z naszych usług, możesz zdecydować się m.in. na takie zabiegi jak: powiększanie ust, zabiegi kwasem hialuronowym (wolumetria, modelowanie niedoskonałości), stymulatory tkankowe, mezoterapia igłowa, botoks, niechirurgiczny lifting twarzy czy specjalistyczną pielegnącję stóp.
Previous
Next

Jesteśmy Otwarci:

Pon. - Pt. : 8:30 - 20:00

Sob. - Niedz. : Zamknięte

Umów się pod numerem:

Nasza OFERTA

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Medycyna estetyczna: Tarnowskie Góry i okolice

Klinika Marident to miejsce przyjazne Pacjentom. Jesteśmy zaangażowanym zespołem profesjonalistów, którzy na pierwszym miejscu stawiają na bezpieczeństwo i komfort wszystkich odwiedzających naszą klinikę zlokalizowaną w Tarnowskich Górach. Dbamy o to, aby każdy czuł się u nas dobrze zaopiekowany, dzięki czemu zyskujemy coraz większą renomę. Zajmujemy się szeroko pojętą medycyną estetyczną, proponując specjalistyczne zabiegi na twarz i ciało. Pracujemy na nowoczesnych urządzeniach znanych, sprawdzonych marek, a nasi eksperci mogą poszczycić się dużym doświadczeniem, jak również doskonałą wiedzą z zakresu oferowanych przez nas zabiegów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oferowane w Marident

Medycyna estetyczna to dziedzina, która rozwija się bardzo szybko. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technik oraz procedur medycznych mających na celu poprawę walorów estetycznych Pacjenta przyczyniamy się do polepszenia jego komfortu życia. Kierujemy się najlepszymi praktykami medycznymi, dlatego nasi Pacjenci czują się u nas bardzo dobrze. Oto kilka przykładowych zabiegów, jakie oferujemy w naszej klinice:

  • powiększanie ust,
  • biorewitalizacja,
  • mezoterapia,
  • osocze bogatopłytkowe,
  • peelingi,
  • leczenie bruksizmu, łysienia i nadpotliwości itp.

Zabiegi na twarz: powiększanie ust

Tarnowskie Góry oraz najbliższe okolice to główny obszar naszej działalności. Przyjmujemy Pacjentów z tego regionu, ale docierają do nas również osoby z dalszych zakątków Polski. Jednym z naszych najpopularniejszych zabiegów jest wstrzykiwanie wypełniaczy, w tym oczywiście powiększanie ust. Jest to usługa polegająca na umieszczeniu w dolnych i górnych wargach specjalnego preparatu na bazie kwasu hialuronowego, dzięki czemu uzyskujemy efekt powiększonych ust. Cała procedura trwa kilka minut, a efekty są zauważalne od razu. Poznaj naszą pełną ofertę i skonsultuj się z nami już dziś.

GWARANCJA JAKOŚCI I PEŁNEGO BEZPIECZŃSTWA

0
LAT DOŚWIADCZENIA
0 %
PEŁNEGO ZAANGAŻOWANIA
0
LAT RODZINNEJ TRADYCJI
dentysta tarnowskie góry

Godziny otwarcia:

Pon. – Pt. : 8:30 – 20:00
Sob. – Niedz. : Zamknięte

Adres:

Sielanka 18, 42-680 Tarnowskie Góry